| Domů |       | Napište nám | Vyhledej | Mapa webu | Aktualizace |
   
       
 
 
Různé Tisk článku  

 
 

KRAJ MÉHO SRDCE 2016

  

http://www.mojeorlickehory.cz/tiskova-zprava/?id=385&typ=aktualita

www.kampocesku.cz/anketa

 

======================================================================================================================================================================================================

 

Veřejná výzva pro poskytovatele služeb - projekt
"Téma roku Orlických hor a Podorlicka“


V rámci projektu „Téma roku Orlických hor a Podorlicka“ si dovolujeme oslovit vás, poskytovatele služeb v oblasti cestovního ruchu, s možností zapojit se do marketingové kampaně.


Hlavním cílem projektu je vytvořit a uvést na trh nové nosné programy a produkty cestovního ruchu destinace Orlické hory a Podorlicko pro roky 2014 – 2015 a to prostřednictvím propagačních aktivit, ve kterých budou definována jednotlivá témata roku pro region Orlické hory a Podorlicko.


Jedná se o 3 témata: Ženy regionu, Apress ski a Rodinná dovolená na kolách.


Jednotlivá témata budou veřejnosti představena prostřednictvím kampaní v metru v Praze, tramvajích v Brně, v rádiích, na internetu, v kinech, v časopisech a novinách. Součástí projektu jsou i setkání a workshopy pro zainteresované subjekty, jakými jsou aktéři cestovního ruchu v regionu či touroperátoři.


Vyzýváme tímto všechny poskytovatele služeb, kteří mají co nabídnout - zapojte se! Nabízíme kvalitní dlouhodobou spolupráci nad budováním atraktivní, turistické destinace a zajímavých produktů.


Výzva platí také pro aktivní občany a samosprávu obcí. Pokud provozujete turisticky atraktivní nabídku, kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech.


Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko, Rychnov nad Kněžnou, www.dsohp.cz, info@dsohp.cz, +420 725 921 969.


Aktivita je realizována v rámci projektu „Téma roku Orlických hor a Podorlicka“, reg. číslo CZ.1.13/3.2.00/37.01343, který je financován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

   

07.11.2017
Srdečně zveme občany na \\\\\\\"Setkání s biotronikou\\\\\\\" dne 7.11.2017 od 17.00 hodin v Restauraci Národ

30.10.2017
Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

27.10.2017
Upozorňujeme občany, že MUDr. Juránková bude dne 27.10.2017 čerpat dovolenou. Zástup JUDr. Juza v Solnici.


odkazy
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
 
   
© www.skuhrov.cz a TH SOFT 2017  
 
created by Jiří Trojan 12/2009